Rintiny House: Taşınabilir Çelik Yaşam Alanlarının Adı

Sürdürülebilir Yaşam Alanlarının Öncüsü

Rintiny House, ETBAY LTD. ŞTİ.’nin bir iştirakidir ve yenilikçi taşınabilir konut çözümlerinin öncüsüdür. 2010 yılında demir ve çelik sektöründe atıldığımız ilk adımdan itibaren, yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli projeye imza atmış bulunmaktayız. 2018 yılı itibariyle, küresel vizyonumuzu genişleterek Rintiny House markası altında Taşınabilir Çelik Yapılar ve “Tiny House” yapılar konusunda hizmet vermeye başladık.

Modern ve sürdürülebilir yaşam alanları oluşturmayı hedefleyen firmamız, Bursa, Nilüfer, Demirci Mahallesi’nde, 6.000 m²’lik bir arazi üzerine konumlanmış, 1.500 m² kapalı üretim tesislerinde, son teknoloji ve yenilikçi üretim teknikleri ile çözüm odaklı üretimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca, 2.000 m² alana sahip showroom’umuzda müşterilerimize ve iş ortaklarımıza ürünlerimizi ve projelerimizi yakından inceleme fırsatı sunuyoruz.

Kalite politikamız, müşteri ve proje gereksinimlerini ön planda tutarak, her aşamada mükemmeliyeti hedeflemektedir. Planlama, operasyon ve uygulama süreçlerimizi sürekli gözden geçirerek ve optimize ederek, projelerimizi zamanında, hatasız ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak tamamlamayı amaçlıyoruz.

Rintiny House olarak, sadece konut üretmekle kalmıyor, aynı zamanda sürdürülebilir ve konforlu yaşam alanları vizyonu ile sektöre yön veriyoruz. Misyonumuz, dünya standartlarında kalitede, yenilikçi ve sürdürülebilir taşınabilir yaşam alanları oluşturmak ve müşterilerimize değer katmaktır.

  • Kalite

  • Güven

  • Konfor

Neden Rintiny House Seçmelisiniz ?

Rintiny House İle Sürdürülebilir ve Çevre Dostu Çözümler

Dilediğin yere Götür

Rintiny House ile Geleceğin Yaşam Alanlarını Keşfedin.

Zamanında Teslimat Ve Nakliye Edilebilirlik

Rintiny House olarak, ürünlerimizin her birini, kolaylıkla nakliye edilebilir şekilde tasarlıyor ve üretiyoruz. Müşterilerimize maksimum kolaylık ve esneklik sunmak için projelerimizi, farklı lokasyonlara hızlı ve verimli bir şekilde taşınabilen yapılar olarak geliştiriyoruz.

Nakliye Edilebilir Tasarımlar: Yapılarımız, taşıma ve montaj kolaylığı gözetilerek tasarlanmıştır, böylece istediğiniz yere problemsiz bir şekilde nakledilebilirler.

Zamanında Teslim: Söz verdiğimiz teslimat sürelerine sadık kalıyoruz, böylece planlarınızda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için çalışıyoruz.

Esnek Çözümler: Farklı ihtiyaç ve beklentilere uyum sağlayabilecek, modüler ve adapte edilebilir yapılar sunuyoruz.

Global ve Yerel: Yapılarımız, hem Türkiye genelinde hem de uluslararası alanda kolayca sevk edilebilir ve kullanılabilir durumdadır.